Opinie

Opinie klientów na temat diety

Jestem bardzo zadowolony z usług Państwa poradni. Pani dietetyk jest bardzo profesjonalna i kontaktowa. Dieta dała oczekiwane zdrowe rezultaty. -A.M.
Pani Ola jest bardzo miłą osobą która potrafi słuchać i doradzić. Bardzo pomaga w psychicznym przygotowaniu do diety. Sama dieta jest bardzo smaczna i skuteczna tylko trzeba jej przestrzegać. Odstępstwa psują cały efekt. Dieta bardzo dobra dla młodych dziewczyn które uczą się gotować :) -M.P.
Na początku nie wierzyłem, Pani Dietetyk mówiła że można schudnąć ok 0,7-1kg/tydzień nie będąc głodnym. Po 8 tygodniach jest mnie 9kg mniej i to samego tłuszczu!!!!! -R.S.
Będąc panią w średnim wieku postanowiłam coś zmienić w swoim życiu. Pierwsza myśl jaka się pojawiła to: muszę schudnąć. Droga do osiągnięcia wymarzonej wagi była ciężka ale efekt jaki uzyskałam jest lepszy niż zakładałam. Te spojrzenia zarówno kobiet jak i mężczyzn mówią wszystko za siebie. Czuję się piękna, szczupła i pewna siebie. -K.K.
Fantastyczny kontakt z dietetykiem, dieta dopasowana do upodobań klienta, wsparcie ze strony dietetyka i efekty zgodne z oczekiwaniami, różnorodność przepisów. Wszystko super – polecam:) -A.J-D.
Jestem bardzo zadowolona z efektów kuracji i sposobu jej prowadzenia. Dieta była dostosowana indywidualnie do mnie co dla innych poradni było nie do zrobienia bo jestem dosyć wybredna, ale z pomocą Pani Aleksandry udało się! Pani Aleksandra jest bardzo miła, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i pomaga w czasie stosowania diety. Serdecznie polecam bo to chyba jedyny zdrowy sposób aby schudnąć i utrzymać wagę. -M.Z.
Bardzo miła obsługa, jadłospis pychotka. Liczy się tylko własna chęć. -A.A.
Poradnię Mój Dietetyk poleciłabym każdemu, ponieważ podchodzą do każdej osoby w sposób indywidualny i profesjonalny. Posiłki, które są przygotowywane są bardzo smaczne i proste do przegotowania oraz produkty, które trzeba kupić są ogólnie dostępne, a efekty diety widoczne:) Ogólnie polecam poradnie każdej osobie, która pragnie schudnąć przy niewielkim wysiłku i wyrzeczeń. -J.K.
Było warto! Dietę rozpoczęłam w grudniu, i do maja schudłam 8 kg. Pani Aleksandra to profesjonalistka, a do tego bardzo sympatyczna. Diety były bardzo smaczne, wcale się na nich nie męczyłam, nie musiałam się w żaden sposób katować. Nauczyłam się sporo nowych przepisów, poznałam nowe smaki. Wcześniej nikt inny nie namówiłby mnie do zjedzenia brokułów czy kiwi :) Najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. -A.N.
Świetna współpraca,rozwiązywanie problemów oraz pomoc w dążeniu do obranego celu. Bardzo dziękujemy. -A.W.
Jestem bardzo zadowolona z wizyt, porad oraz diety którą otrzymałam od pani dietetyk mgr Aleksandry Kubackiej. Dopiero teraz wiem, że nie muszę rezygnować z pieczywa, makaronu, ryżu a nawet naleśników… jeżeli jest to w odpowiedniej ilości. Mogę powiedzieć, że w ciągu 3 miesięcy schudłam ok 8kg i nie musiałam jeść tylko zielonej sałaty i warzyw na parze. -R.U.
O Poradni „Mój dietetyk” dowiedziałam się z Internetu. Przy pomocy Pani dietetyk Aleksandry Kubackiej w okresie 3 m-cy stosowania diety, zgodnie z założeniem zrzuciłam 10 kilogramów nadwagi. Pani Aleksandra bardzo profesjonalnie i sumiennie podchodzi do pracy z pacjentem. Dieta jest rozpisywana bardzo dokładnie, posiłki są smaczne i co najważniejsze nie zabierają dużo czasu w przygotowywaniu. W chwili obecnej jestem 2 m-ce po skończeniu stosowania diety i czasami zaglądam do porad i przepisów Pani Oli. Pozwala mi to na utrzymanie oczekiwanej wagi. -E.C.
Opracowana dieta w pełni spełniła moje oczekiwania. W ciągu 3-ch m-cy schudłam 10 kilogramów i tym samym osiągnęłam zakładany cel. Pozytywnie zaskoczył mnie przy tym profesjonalizm osoby opracowującej dietę i pilotującej reakcje organizmu na zmianę sposobu żywienia. I co jest najważniejsze – nowy sposób żywienia nie wpłynął ujemnie na mój stan zdrowia. Cieszę się, że trafiłam w dobre ręce, chociaż na początku były obawy i brak wiary w powodzenie. -E.C.
Od wielu lat starałam się schudnąć. Niestety jeśli chudłam to później wracałam do dawnej wagi a nawet miałam jeszcze więcej kg. Jestem pod wielkim wrażeniem diety którą mi zaleciła Pani Ola. Schudłam w przeciągu 3 miesięcy 12 kg, poprawiły się wyniki moich badań np. cholesterol spadł o 25%, skóra nie jest pomarszczona i nie ma tzw. zwisów. Czuję się młodsza, silniejsza, weselsza. Jedzenie które mi Pani Ola opracowywała co dwa tygodnie jest pyszne, zdrowe i łatwe w przygotowaniu.Po zakończeniu diety nie przybrałam na wadze ale też nie wróciłam do starych, złych nawyków żywieniowych. Pod opieką Pani Oli był też mój syn. Schudł w krótkim czasie jeszcze więcej niż ja i też poprawiły mu się wyniki badań. Z czystym sercem polecam to miejsce gdyż w sumie przy nie tak wielkich kosztach zyskuje się bardzo dużo. Kwestia tylko wykorzystania w przyszłości zdobytej tam wiedzy. -J.G.

Olka jest fajnym człowiekiem i bardzo dobrym specjalistą. Pomocna i wspierająca, zawsze otwarta na spostrzeżenia pacjentów. Serdecznie polecam. Bartosz, źródło: Mapy Google, wrzesień 2011


Korzystałam z pomocy Pani dietetyk – Aleksandry Kubackiej w Warszawie. Uważam, że to był świetny pomysł skorzystać z pomocy specjalisty w zgubieniu wagi. Pani Aleksandra jest bardzo miłą, ciepłą i pomocną osobą. Brała pod uwagę wszystkie moje zachcianki żywieniowe, motywowała do uprawiania sportu, udzielała cennych rad. Dania które przygotowała Pani Aleksandra były dostosowane do moich potrzeb, trybu życia, upodobań smakowych. W ciągu 2 miesięcy zgubiłam 8 kg z czego jest mega zadowolona. Dietę stosuję nadal ponieważ dania są łatwe w przygotowaniu i bardzo smaczne, co pozwoliło mi zrzucić kolejne 2 kg. Jeszcze jedną jasną stroną tej diety jest poprawa stanu skóry. Zawsze miałam problem z cerą, wypryskami itp. i myślałam, że to kwestia kremu, ale po zmianie sposobu żywienia okazało się, że problem tkwił w zbyt tłustych, ostrych i mało bogatych w witaminy potrawach.
Z czystym sumieniem mogę polecić tę poradnię każdemu kto chce zdrowo i rozsądnie się odchudzić, źródło: ankieta zadowolenia klienta, lipiec 2011


Pani Aleksandra bardzo miła,sympatyczna a do tego bardzo profesjonalnie przygotowana. Diety rozpisywane bardzo smaczne a do tego zdały efekt. Polecam, źródło: ankieta zadowolenia klienta, lipiec 2011


Naprawdę warto! W niespełna 2 miesiące osiągnęłam oczekiwaną wagę. Czyli jednak warto!!! Szczerze polecam… – Paulina, źródło: Mapy Google, lipiec 2011


Słyszałem sporo dobrego i kiedy byliśmy na konsultacji z naszym synem porada rzeczywiście była fachowa a obsługa bardzo miła. Polecam, źródło: Mapy Google, maj 2011


Najlepszy sposób na odchudzanie jaki dotychczas znalazłam. Dwumiesięczna dieta pozwoliła mi zgubić 7kg i stara waga nie wraca, źródło: ankieta zadowolenia klienta, czerwiec 2011

Umów się na wizytę

Zapamiętaj!

Spożywanie kwasów omega-3 (występujące w rybach i owocach morza) zwiększa odporność na depresję.